Pet hayvanlarından Kaynaklanan Kokularında Re-life Ozon Cihazı Kullanımı

Evinizde beslediğimiz, çok sevdiğimiz, bazen çocuklarımız kadar değer verdiğiniz evcil hayvanlarımızın maalesef koku ve zoonotik hastalıkları bulaştırma gibi bazı istenmeyen özellikleri vardır. Bu  çok sevdiğimiz evcil hayvanlarımızdan kaynaklanan problem¬lere Re-life CM isimli Ozon cihazımızla son verebilirsiniz. Ozon oksijenden oluşan ortamda bulunan tüm bakteri, virüs, mantar, mikroorganizma vb dan kaynaklanan tüm kötü kokuları kalıcı olarak yok eden ve çok kısa bir süre içerisinde tekrar oksijene dönüşüp evinizin oksijen miktarını artıran %100 doğal bir gazdır. Bu özelliklerine ilave olarak alerjik bünyeli insanlarda bu kötü kokuları yok ederek etkilenmemesini sağlayan çok faydalı bir gazdır.

    Ozon gazı, herhangi bir alandaki koku gidermede en etkili yöntemdir. Ozon gazının avantajı şöyledir. Sadece kimyasallar ile kokuları maskele¬me yapmaz. , esas koku kaynağı olan bakterileri yok ederek, kokuları geri dönüşümsüz olarak ortadan kaldırır. Ozon kısa sürede oksijene geri dönerek , arkasında ev halkına ve hayvanlarımıza zararlı olan kimyasal atık bırakmaz. 

    Ozon kullanımı ile evlerin¬izde artık koku gidermek için kimyasal spreyler satın almanıza gerek yoktur. Ozon ile dezenfeksiyon işlemi, sadece daha etkili bir yöntem değil, aynı zamanda ev halkı ve hayvanlarınız için oldukça güvenlidir bir yöntemdir. Ozon gazı güçlü oksitleyici olmasının yanında, havada bulunan tüm bakteri, virüs, mantar, küf ve sporları da öldürebilir. Bu durum havadan virüsler tarafından oluşabilecek hastalık oranlarını azaltır. Ozon havayı dezenfekte edip, mikroorganizmaları yok ederek hayvanların iyileşmesine de   yardımcı olur.   Ozon   gazı, aynı zamanda cilt üzerindeki yaraları tedavi etmek için veteriner hekim kliniklerinde de  tıbbi olarak ta kullanılmaktadır. Ozon bir gaz olarak, geleneksel temizleme yöntem¬lerinden çok daha etkilidir. Eşyaların arkalarına, duvarlar ve tavanlar da ve tüm diğer alanlarda bulunan çatlakların dahi içine girebildiğinden geleneksel temizleme yöntemlerinin erişemeyeceği yerlere ulaşır.
Re-life CM 300 mg Priz Tipi ve Re-life CM 500 mg Digital olmak üzere evinizde kullanımınız için uygun olan cihazlarımızı öneririz. Cihazlarımız küçük ve portatif olduğu için evinizde koku sorunu olan her yerde kullanabilirsiniz.

Cihazlarımızın sarf gideri yoktur enerji tüketimi son derece ekonomiktir.