Hakkımızda

Şirketimiz 04.03.2014 te Tekirdağ da kurulmuş  limited şirkettir.

Şirket bünyemizde hizmet verdiğimiz temel alanlar;

  • Baha ilkyardım eğitim merkezi,
  • Baha yangın eğitim merkezi,
  • Yatırım danışmanlığı,
  • Tarım danışmanlığı,
  • Genel danışmanlık hizmetleri,
  • Reklam ve tanıtım, yapım ve prodüksiyon ajans hizmetleri,
  • İhracat,
  • Hayvancılık işletmeleri danışmanlığı,
  • Veteriner hekimlik hizmeti danışmanlığı,

 

Bulunmaktadır. 

Şirket Genel Müdürümüz Veteriner Hekim Olup, Tarım ve  Hayvancılık konusundaki engin bilgilerini ayrıca  Bazı TV Kanallarında Programlar yaparak değerlendirmektedir.  Şirketimizce, Mesleki bilgi gerektiren dezenfeksiyon ve sterilizasyon konusunda da yeni projeler hazırlanmış, 2020 yılında yaşanılan yüksek pandemi sürecinde  halk sağlığı ve çevre sağlığı konusunda atılımlar yapılarak Re-life  Ozon CM markası ile yeni bir ürün sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Peki nedir Re-life Ozon CM?

 

Hayatımızı daha sağlıklı yaşayabilmek amaçlı, ortamdaki havayı, içtiğimiz suyu, yediğimiz gıdaları daha sağlıklı kılabilmek için ihtiyaç duyulan bir ozon dezenfeksiyon makinasıdır.  Çalışma prensibi olarak, havadaki oksiyeni daha saf hale getirerek ortamı dezenfekte eder ve kısa süre  sonra  serbest salınım ile havadaki ozon gazı tekrar serbest oksiyen haline geçer. Kalıntı bırakmadan yaşam alanlarımızdaki oksijen i zenginleştirerek ortamı tertemiz hale getirir. Canlıların içinde bulunması durumunda da kullanılabilen dozaj ayarlamalı ozon regülatörlerimiz ile daha güvenli yaşam artık emrinizde.

Sizde sevdiklerinize hayatınızı yeniden hediye edin.  Sağlıklı yaşamak artık çok daha kolay. Virüs, bakteri, mantar ya da herhangi bir mikroorganizmaya karşı artık korunmasız değiliz. Bilakis, kendimize daha kaliteli yaşam alanları oluşturuyoruz. Yaşam dairemizi yeniden koruyoruz. Sevdiklerimiz ile daha kolay sarılabileceğimiz güvenli yaşam daireleri oluşturuyoruz.

Sadece bu kadar mı? İçtiğimiz suyu da daha steril hale getiriyoruz.

Yediğimiz gıdalarıdaki pestisit kalıntılarını da yok ediyoruz.

Arıtmalarda kokusuz ve mikroorganizmasız çok daha kolay dezenfeksiyon yapıyoruz.

Canlı hayvan üretim çiftliklerinde daha güvenli gıda üretimini hedef alıyoruz.

Sağlığımız için yardımcı yöntemler için üretim yaparken gençleşmek için bayanlarımıza ayrıca özel üretimler yapıyoruz.

İçme sularımızı dezenfekte ederek suyumuzun kalitesini artırıyor ve sağlığımızı koruyoruz.

Tüm bu konular aslında , insan ve hayvan sağlığını iyi bilerek halk ve çevre sağlığı açısından nasıl daha ideal bir yaşam alanı oluşturulur sorularına mesleki verilen bir cevaptır. Biliyoruz ki indan sağlığı, ceçre sağlığı ve koruyucu hekimlik önlemlerinin doğru planlanması ile sağlanabilir. Bu yüzden  her türlü kirli gıdadan başlayarak, patojen mikroorganizmaların bizlerin yaşam alanlarına girmeden yok edilmesi çok önemli bir çalışmadır. Zira iş işten geçmeden koruyucu önlemlerin alınması çok önemlidir.